Wczytuję dane...
Co to są LickiMat?

Maty LickiMat to niezwykle prosty, ale też zaskakująco skuteczny i sprytny gadżet dla psów. Maty odstresowują, uspokajają, relaksują, a przy tym dbają o higienę jamy ustnej u psiaka. Występują w paru wzorach dla różnorakich doznań u psa. Wspaniałą cechą LickiMat jest jej wszechstronność. Pierwotnie opracowana jako pogromca nudy i zabawka na smaczki, LickiMat została zaprojektowana jako łatwy w użyciu, nie wymagający medycznej ingerencji sposób zwalczania lęku i stresu u zwierząt. 

Mata LickiMat to perfekcyjna opcja do walki z nudą u psiaka. Niewielka ilość jedzenia może dać wielką dawkę przyjemności na dłuższą chwilę. Jest to rozwiązanie tak  proste i niedrogie, że świetnie się sprawdziło w schroniskach dla zwierząt, gdzie większość psów cierpi na przewlekły stres. Maty LickiMat sprawdzą się idealnie również w zwykłym domu gdzie mogą skutecznie zahamować destrukcyjnie działanie psa pozostawionego samego w domu i tym samym ocalić Twoje buty od zagryzienia :).

Ale to nie koniec wszechstronności maty LickiMat. Zdaniem weterynarzy czy groomerów sprawdza się ona podczas wykonywanych w ich gabinetach zabiegów, działając odprężająco na psiaki i odwracając uwagę od nie zawsze przyjemnych akcji. 

Treserzy psów wykorzystują maty LickiMat jako pomoc podczas treningów posłuszeństwa dla psów. Sprawdzają się jako motywujące nagrody za dobrze wykonane zadanie i sprawiają, że trening jest zabawą.

Co zaskakujące LickiMat mogą również służyć do odwracania uwagi naszego psiaka podczas frustrujących dla niego chwil jak np. wizyta listonosza :)

LickiMat stwarzają okazję do serwowania zdrowych przekąsek dla naszego czworonożnego przyjaciela, a właściwie zrobienia prawdziwej uczty :) Gdy nasz pies jest chory i chcemy go wzmocnić wówczas LickiMat może pomóc w podaniu witamin czy lekarstw. Pies nawet nie zauważy ich wśród przysmaków na macie i wszystko ładnie zje. Dodatkowo mata zda egzamin celująco jako stymulator apetytu u psiaka. Jak pies się "rozliże" na macie to wówczas większe prawdopodobieństwo, ze zje normalny posiłek. 

A czy wiesz, że maty LickiMat nadają się do mrożenia? W takcie upałów nie znajdzie się nic lepszego niż "lody" z maty :)

LickiMat to również świetna miska typu slow food, czyli spowalniająca jedzenie. Masz w domu łasucha? Daj mu LickiMat i zobacz jak fantastycznie się sprawdza.

LickiMat są innowacyjnym produktem wymyślonym przez firmę Australijską Innovative Pet Products. Głównym celem tej firmy jest dostarczanie produktów dbających o zdrowie i dobre samopoczucie zwierząt. Produkty wykonywane są z najwyższej jakości materiałów - nietoksycznych i bezpiecznych i przy użyciu najnowocześniejszych technik produkcyjnych. 

Koniecznie zobacz także TUTAJ i poznaj LickiMat!

A nasze maty LickiMat możesz kupić TUTAJ