Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: Hunger for Words

Produkty w zestawie:

OFiufiuPL
1x Hunger for Words TALKING PET Zestaw startowy
OFiufiuPL
1x Bestseller! "Jak Stella uczyła się mówić" Christina Hunger

Naucz swojego psa mówić jak Stella - pierwszy mówiący pies na świecie!

Bo każdy ma coś do powiedzenia...

Seria produktów stworzona przez terapeutę mowy i założycielkę ruchu "mówiących psów" Hunger for Words - Christinę Hunger, da Ci wszystkie podstawy do rozpoczęcia przygody komunikacyjnej ze swoim psem. 

Te intuicyjne, przyjazne zwierzętom narzędzia nie tylko pomogą Twojemu psu nauczyć się mówić, ale również pomogą opiekunowi lepiej rozumieć swojego zwierzaka. Wszystko to z pomocą przewodników krok-po-kroku. 

Cała historia mówiącego psa - Stelli opisana jest w książce "Jak Stella uczyła się mówić", która stała się bestsellerem New York Times 2021!

Zestaw Startowy Talking Pet to 4 przyciski -guziczki z opcją nagrywania słów oraz przewodnik napisany przez Christinę Hunger, który pozwoli Ci zrozumieć ideę oraz poprowadzi przez ćwiczenia aż do pełnego sukcesu. 

„Jak Stella uczyła się mówić” to wciągająca opowieść o tajnikach międzygatunkowej komunikacji oraz inspirujący poradnik. Dzięki tej książce poznasz techniki, które każdy opiekun czy miłośnik psów może bez trudu powtórzyć, by zacząć porozumiewać się ze swoim czworonożnym przyjacielem na zupełnie innym poziomie.

Hunger for Words to zdecydowanie opcja dla opiekunów, którzy chcą pracować z psem, są cierpliwi i trochę "zakręceni" na punkcie swojego psa :) Praca z "guziczkami" oznacza wytrwałe dążenie do celu przez modelowanie języka i przy okazji dobrą zabawę dla psa i Ciebie. 

Pamiętaj, że każdy pies ma swoje tempo nauki. Jeden nauczy się korzystać z przycisków w parę tygodni, a inny będzie potrzebował dłuższego czasu. Nic na wyścigi i nic na siłę. To ma być zabawa!

Każdy przycisk wymaga założenia 2 baterii AAA, które nie są dołączone do zestawu.

Więcej o Hunger for Words znajdziesz tu https://www.hungerforwords.com/

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...