Wczytuję dane...

Czy warto wybrać przysmaki liofilizowane dla psa i kota?

Każdy z nas uwielbia przekąski w różnej formie. Dlatego też nie można się dziwić, że nasi futrzaści czworonożni przyjaciele również ich potrzebują! Obecnie na rynku jest wiele propozycji przysmaków serwowane w różnych formach. Na szczególną uwagę zasługują te liofilizowane, ponieważ wkradły się na nasz rynek z tzw. przytupem i widać, że psy i koty je uwielbiają! Oczywiście tak jak i my, tak i zwierzaki muszą zachować umiar w tego typu przekąskach, jednak kiedy mamy już coś im dawać, to tylko produkty wysokiej jakości pochodzące z dobrych źródeł.

Przysmaki liofilizowane dla psa i kota – pyszne i pełne witamin!

Nasi najlepsi przyjaciele potrzebują tak samo jak my różnego rodzaju mikro- i makroelementów, dzięki czemu ich organizm dobrze funkcjonuje. Oczywiście najlepiej byłoby podawać im świeże przekąski, jednak znacznie łatwiej w niektórych przypadkach jest dać gotowy produkt. W takim momencie warto zwrócić szczególną uwagę właśnie na przysmaki liofilizowane dla psa i kota. Dzięki specjalnemu procesowi w wyniku suszenia nie dochodzi w tym przypadku do utraty wartości odżywczych, a także witamin i minerałów z warzyw, owoców czy mięsa. Właśnie dlatego ten rodzaj przekąsek ma dużą przewagę nad innymi opcjami dostępnymi na rynku. Oczywiście muszą być one pozbawione wszelkiego rodzaju konserwantów i barwników. Poddane suszeniu na zimno zachowują one w sposób naturalny świeżość, dzięki czemu można bez obaw podawać je zwierzęciu.

Obecnie oferta tego typu smaczków jest coraz szersza. Wśród popularnych produktów można z powodzeniem znaleźć kaczkę, wątróbkę drobiową, kurczaka, a nawet i... krewetki! To z pewnością spore urozmaicenie w diecie każdego zwierzaka. Zazwyczaj opakowania mają po około 40g, dzięki czemu wybierając coś nowego dla psa czy kota, nie trzeba się obawiać, że przysmaki liofilizowane się zmarnują.

Jeśli więc nadal zastanawiasz się, czy warto wybrać przysmaki liofilizowane dla psa i kota, my odpowiadamy – tak! Ich ogromną zaletą jest także fakt, że w przeciwieństwie do innych tego typu przekąsek nie brudzą rąk i nie są lepkie, przez co z powodzeniem można je dać futrzakowi zarówno na spacerze, jak i w trakcie podróży.