Wczytuję dane...

Plecaki - nosidła dla psów

Każdy właściciel czworonoga wie, jak smutne są momenty, w których trzeba wyjść z domu i pożegnać się ze swoim pupilem. Niestety są miejsca, w których zwierzę nie powinno chodzić nawet na smyczy - urzędy czy komunikacja miejska. Chęć podróżowania również może być powodem do rozłąki, nawet jeśli chcielibyśmy niezauważenie schować czworonoga do torby. Jeżeli jednak chcesz, aby Twój pupil wiernie towarzyszył Ci podczas różnych wypraw w bezpieczny sposób zainwestuj w wygodny transporter w formie plecaka, dzięki któremu wspólnie przemierzycie niezbadane szlaki miejskie, leśne i górskie!

W sklepie OFiuFiuPL znajdziesz nosidła i transportery dla psów umożliwiające przenoszenie swojego pupila na plecach podczas podróży, pieszych wędrówek, wyprawy do weterynarza czy jazdy rowerem.

Torby do noszenia dadzą Wam nieograniczone możliwości w odkrywaniu świata lub miejskich zakamarków. Będą idealnym rozwiązaniem zarówno dla szczeniąt, jak i starszych zwierząt, które szybko męczą się podczas spacerów. Plecak dla psa dostępny jest w rozmiarach od S do XL, dzięki czemu będziesz mógł idealnie dopasować go do swojego pupila.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów