Wczytuję dane...

Maty LickiMat®

Twój pupil często nie wie, co ma ze sobą zrobić? Nudzi mu się siedzenie w domu czy mieszkaniu? Mamy na to świetne rozwiązanie! LickiMat to doskonały pomysł na prezent zarówno dla kota, jak i psa. Posiada ona specjalne wypustki, między które wkłada się różne przysmaki lub jedzenie. Twój pupil w trakcie wylizywania pysznej przekąski po pierwsze będzie się znakomicie bawił, a po drugie przestanie się nudzić, spędzając długie godziny przy swoim ulubionym gadżecie.

LickiMat została stworzona z bezpiecznych materiałów, które nie zaszkodzą ani Twojemu czworonogowi, ani Tobie. To kauczuk TPR posiadający jakość spożywczą. Jego ogromną zaletą jest fakt, że nadaje się do recyklingu, dzięki czemu jest przyjazny środowisku. Bez problemu umyjesz ten gadżet ręcznie lub w zmywarce w zależności od modelu LickiMat. Co ciekawe, można go także mrozić, co z pewnością będzie dobrym pomysłem latem, aby Twój czworonożny przyjaciel się ochłodził.

Możesz kupić LickiMat o różnej wielkości, którą bez problemu dopasujesz do potrzeb swojego pieska czy kotka. Co więcej, proponujemy ją z wieloma ciekawymi wypustkami i labiryntami dla większej frajdy każdego pupila.

Zamów ten produkt już dziś i podaruj zwierzakom ciekawą rozrywkę z pysznymi smakołykami!

Więcej informacji o LickiMat® możesz znaleźć W TYM MIEJSCU i TUTAJ 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów