Wczytuję dane...

Pielęgnacja

Niezależnie od tego czy Twój pupil lubi być myty i bawić się w wodzie, czy też wręcz przeciwnie warto wybrać wysokiej jakości kosmetyki. Naturalne, pozbawione szkodliwych konserwantów, zapachów czy silikonów doskonale zadbają o sierść psa czy też kota i nie narażą go na działanie toksycznych substancji, co jest równie ważne, jak w przypadku człowieka. Dla Twojego czworonożnego przyjaciela proponujemy różnego rodzaju balsamy na otarcia i rany czy też kremy na noski i łapki.

Oczywiście oprócz wyżej wymienionych artykułów pielęgnacyjnych posiadamy także szeroki wybór akcesoriów w postaci szczotek różnej wielkości do rozczesywania, wyczesywania i rozplątywania sierści i włosów. W końcu psy i koty też wymagają podobnych zabiegów do nas, ludzi.

Proponujemy także specjalne ręczniki i szlafroki, w które bez problemu zmieści się każdej wielkości czworonożny przyjaciel. Otulą one Twojego pupila, by nie było im chłodno po kąpieli.

Artykuły pielęgnacyjne na naszej stronie internetowej to także różnego rodzaju gąbki do mycia psów, rollery zarówno dla Ciebie, jak i dla zwierząt, czy też silikonowe szczoteczki napalcowe.

Wybierz spośród naszej oferty naturalne i w pełni bezpieczne produkty dla swojego psa lub kota i ciesz się z wysokiej jakości zakupionych artykułów!