Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 7898582487875
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: Zee Dog

Najnowsza kolekcja zabawek marki Zee Dog kierowana jest wyłącznie do właścicieli psów z wielkim poczuciem humoru.

Brain Dead to połączenie najwyższej jakości nylonu z tworzywem TPR. Mózg jest bardzo odporną zabawką, doskonale znosi nacisk psich szczęk. Nieregularna struktura doskonale sprawdza się u szczeniaków czy młodych psów. Wypustki delikatnie masują dziąsła, przynosząc ulgę szczególnie w czasie wymiany mlecznych zębów na stałe. Ponadto wypustki delikatnie oczyszczają przestrzenie międzyzębowe z zalegających resztek pokarmu.

Zabawka pachnie bekonem, co dodatkowo zachęca zwierzaka do podjęcia wspólnej zabawy.

Nie martw się - nasz mózg jest uroczą propozycją, mimo jednego oka jak u cyklopa, wielki szczery uśmiech zabawki topi serca wielu właścicieli, wywołując uśmiech na ustach.

Mózg polecany jest do wielu wspólnych zabaw, aportowania, podgryzania. Twój pies znajdzie sposób na wspólne spędzenie chwil z bananowym kolegą.

Pamiętaj!! Nie ma zabawek niezniszczalnych. Powinny być one dobierane zgodnie z temperamentem, możliwościami i wiekiem pupila.
W chwili stwierdzenia uszkodzenia zabawka powinna zostać niezwłocznie odebrana pupilowi, każda zabawa powinna odbywać się pod stałą kontrolą właściciela.

Wymiary: 10 x 7,5 cm

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...