Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 5904717737615
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: BUBA Pet

Smakowite, kruche przekąski dla psów w paskach z mięsa z kaczki. 100% mięso z kaczki! Produkt suszony ciepłym powietrzem dla zachowania jak największej wartości substancji odżywczych, wyprodukowany bez barwników, aromatów, konserwantów czy wzmacniaczy smaku i zapachu. Produkcja odbywa się pod nadzorem Inspekcji Weterynaryjnej i spełnia wymogi HACCP.

SKŁAD: 100% kaczka (90% mięso mięśniowe, 10% wątroba)

SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe 74,5%, tłuszcz surowy 3,1%, popiół surowy 5,1%, wilgotność do 12%

Poznaj składniki, których użyliśmy, by Twój pies był zadowolony! 

Mięso z kaczki jest bogate w białko, żelazo, fosfor, a także witaminy z grupy B, które wspomagają rozwój kości i uczestniczą w metabolicznych przemianach białka i tłuszczu. Kaczka jest źródłem wielonasyconych kwasów tłuszczowych Omega 3 mających korzystny wpływ na układ krwionośny i nerwowy Twojego psa. 

Wątroba kacza jest bogata w miedź i cynk, co wspomaga zdrową skórę i sierść. Zawiera witaminę A, która wspiera wzrok, serce, nerki i narządy rozrodcze. Dzięki wysokiej zawartości żelaza i witamin z grupy B, wzmacnia tworzenie krwi, układ odpornościowy oraz funkcjonowanie układu nerwowego. Poprawia również zdrowie skóry i sierści oraz urozmaica dietę psa.

Karma uzupełniająca dla psa. Produkt nie zastępuje zbilansowanej diety. Podawać wyłącznie pod nadzorem, jako przekąska między posiłkami. Należy zapewnić psu dostęp do świeżej wody. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Produkt nie jest przeznaczony dla ludzi. Poniżej podano datę przydatności do spożycia i numer partii. Jest to produkt naturalny - mogą wystąpić odchylenia w wadze i wartości odżywczej. Powstawanie białego nalotu jest naturalnym procesem krystalizacji składników mięsa i nie ma wpływu na jakość produktu.