Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 8436590850022
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: Waniyanpi

Waniyanpi Joint Snacks dla psów  to przysmaki bogate w oleje tłuszczowe i zioła lecznicze, które pomagają złagodzić ból i zmniejszyć stany zapalne stawów dzięki wyjątkowym składnikom: olejowi z łososia, czarciemu pazurowi i kurkumie w połączeniu z czarnym pieprzem. 

Te przysmaki dla psów, wykonane w 100% z mąki pełnoziarnistej i mąki kukurydzianej , marchwi, oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia , zawierają 6 roślin leczniczych  (korzeń łopianu, korzeń cykorii, nawłoć, mniszek lekarski, pokrzywa zielona i lucerna), które poprawiają zdrowie i jakość życia naszych zwierząt.

Diabelski  pazur zawiera głównie iroidy, a w ich obrębie  glikozydy monoterpenowe,  które stanowią około 3% suchej masy rośliny, co odpowiada za jej właściwości przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwreumatyczne. Przysmaki te są dobrym lekarstwem na bóle mięśniowo-reumatyczne i zapalenie ścięgien, a przede wszystkim skutki wywołane zwyrodnieniami czy stanami zapalnymi stawów, czyli chorobą zwyrodnieniową stawów. Jego działanie jest powolne, dlatego zalecamy odczekać 2-3 miesiące podawania przysmaków, aby zauważyć widoczne rezultaty.

Kurkuma jest silnym naturalnym środkiem przeciwzapalnym dzięki aktywnemu składnikowi podobnemu do kortyzonu i fenylobutazonu:  kurkuminie . Przypisuje się jej liczne właściwości  przeciwbólowe i przeciwzapalne. W połączeniu z czarnym pieprzem zwiększa biodostępność kurkuminy.

Przysmaki zawierają również olej z łososia, wspaniałe źródło Omega 3 i Omega 6 , korzystne dla skóry i sierści, stawów i zdrowia układu krążenia.

Informacje o właściwościach fizycznych i organoleptycznych:

  • Rozmiar: Średnica około 2.5 cm and grubość 1 cm.
  • Zapach: Mają niski stopień zapachu, ponieważ nie używamy środków aromatyzujących ani aromatów.
  • Twardość: ciasteczka twarde, ze względu na ich całkowite odwodnienie, aby nie używać konserwantów. Łatwo się kruszą.
  • Dotyk: szorstki.


Dawkowanie/dzień:

pies do 4 kg: 1-2 szt.,

pies 5-14 kg: 2-3 szt.,

pies 15-24 kg: 3 - 4 szt.,

pies ponad 24 kg: 4 - 5 szt.


Skład: mąka pełnoziarnista*, mąka kukurydziana*, oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, czarci pazur, kurkuma, świeża marchewka, dziki łosoś*. Zioła: lucerna, mniszek lekarski, korzeń łopianu, korzeń cykorii, zielona pokrzywa, nawłoć.

Uwaga: alergeny zaznaczone *

Skład analityczny na 100g: Białko surowe 12g, Tłuszcz ogółem 11,5g, Błonnik surowy 2g, popiół 6g, Wapń 71,8mg, sód 0,1% (naturalny sód ze składników, do naszych produktów nie dodajemy soli ani dodatków

Bez dodatków, barwników, aromatów, konserwantów.

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Uwaga! Te przysmaki to uzupełnienie diety dla psów z cechami funkcjonalnymi. Nie jest to substytut lekarstw. W razie wątpliwości, skonsultuj się z weterynarzem.

Polecamy