Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 8436590850015
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: Waniyanpi

Przysmaki Skin & Coat są bogate w zdrowe kwasy tłuszczowe pochodzące z łososia, siemienia lnianego i oleju z marchwi, które chronią skórę i wzmacniają sierść psów.

Marchew pomaga chronić przed promieniami słonecznymi dzięki wysokiej zawartości beta-karotenu, szczególnie przy krótkotrwałej ekspozycji na słońce. Polecana dla psów albinosów (kolor biały).

Kwasy tłuszczowe Omega 3 i Omega 6 z łososia i oliwy z oliwek, oprócz utrzymania  zdrowej i mocnej sierści, poprawiają zdrowie układu krążenia i zapewniają właściwości przeciwzapalne.

Przysmaki ponadto zawierają  zmielone nasiona lnu, które doskonale wpływają na serce i sierść psów, ponieważ są bogate w kwasy Omega 3 i 6.

Informacje o właściwościach fizycznych i organoleptycznych:

  • Rozmiar: Średnica około 2.5 cm and grubość 1 cm.
  • Zapach: Mają niski stopień zapachu, ponieważ nie używamy środków aromatyzujących ani aromatów.
  • Twardość: ciasteczka twarde, ze względu na ich całkowite odwodnienie, aby nie używać konserwantów. Łatwo się kruszą.
  • Dotyk: szorstki.


Dawkowanie/dzień:

pies do 4 kg: 1-2 szt.,

pies 5-14 kg: 2-3 szt.,

pies 15-24 kg: 3 - 4 szt.,

pies ponad 24 kg: 4 - 5 szt.


Skład: mąka pełnoziarnista*, mąką kukurydziana*, oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, siemię lniane, kurkuma, świeża marchewka, dziki łosoś*. Zioła: lucerna, mniszek lekarski, korzeń łopianu, korzeń cykorii, zielona pokrzywa, nawłoć.

Uwaga: alergeny zaznaczone *

Skład analityczny na 100g: Białko surowe 12g, Tłuszcz ogółem 11,5g, Błonnik surowy 2g, popiół 6g, Wapń 71,8 mg, sód 0,1% (naturalny sód ze składników, do naszych produktów nie dodajemy soli ani dodatków)

Bez dodatków, barwników, aromatów, konserwantów.

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Uwaga! Te przysmaki to uzupełnienie diety dla psów z cechami funkcjonalnymi. Nie jest to substytut lekarstw. W razie wątpliwości, skonsultuj się z weterynarzem.

Polecamy