Wczytuję dane...

Jogurty YOW UP!

Poszukując produktów spożywczych dla swojego pupila stawiasz na naturalne, pozbawione konserwantów i cukru przysmaki i pożywienie? W takim razie jogurty YOW UP! dostępne w sklepie internetowym OFiuFiuPL będą idealnym wyborem dla Twojego ukochanego czworonoga! To produkty bez laktozy, tłuszczu i cukru opracowane z myślą o naszych psich przyjaciołach. Mogą być stosowane zarówno osobno, jak i w połączeniu z ulubioną karmą oraz przysmakami Twojego pupila.


Stworzone z myślą o psach - jogurty YOW UP!


Jogurty dla psów YOW UP! to pełnowartościowe pożywienie zapakowane w wygodne i ekologiczne opakowania. Tubka jest niewielka, dzięki czemu z łatwością zapakujesz ją do plecaka czy torebki i nagrodzisz swojego psa pyszną przekąską podczas

podróży lub spaceru. Są one w pełni ekologiczne i zdatne do recyklingu oraz zakończone nakrętką ułatwiającą dozowanie pokarmu.
Do produktów dostępnych w OFiuFiuPL możesz również dobrać dedykowane maty i miski spowalniające uczące zwierzaka zdrowych zachowań podczas spożywania pokarmu. Są one dostępne nie tylko w pozostałych kategoriach w naszym sklepie, ale również w poniższych zestawach z jogurtami dla psów marki YOW UP!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów