Wczytuję dane...

SloDog

Łapczywe pochłanianie posiłku przez Twojego pupila nie zawsze musi oznaczać ogromny apetyt. Bardzo często może być spowodowane problemami behawioralnymi, brakiem zaufania lub chęciom obrony tego, co znajduje się w misce.
Niestety taki stan rzeczy może doprowadzić do wielu problemów zdrowotnych – od zakrztuszenia się pokarmem nawet po skręt żołądka, który potrafi być śmiertelny dla psa. Jeżeli chcesz tego uniknąć zainwestuj w naczynie spowalniające jedzenie od marki SloDog dostępne w sklepie internetowym OFiuFiuPL.
Ten innowacyjny produkt przeznaczony zarówno dla małych, jak i dużych psów, powstał z myślą o nauce odpowiednich nawyków żywieniowych przez pupila. Miska spowalniająca jedzenie SloDog, którą zakupisz w OFiuFiuPL, swoją strukturą przypomina labirynt. To dzięki małym kieszonkom, w które wnika posiłek i nie jest przez to łatwo dostępny dla czworonoga. Aby do niego dotrzeć musi trochę się namęczyć - powęszyć i skoncentrować się na wydobyciu jedzenia z drobnych zagłębień - co poza przyswojeniem pokarmu stanowi ciekawą aktywność dla psa w różnym wieku.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów