Wczytuję dane...

OH Bowl® Miska dbająca o higienę jamy ustnej

Czystość i zdrowie zębów Twojego pupila są bardzo ważne, ale niestety większość właścicieli zwierząt domowych zapomina również o codziennym dbaniu o język. To właśnie na nim znajduje się aż 80% bakterii chorobotwórczych, które mogą mieć bezpośredni wpływ na zdrowie zębów, dziąseł i świeży oddech. Na szczęście w sklepie OFiuFiuPL zakupisz produkt, którym jest OH Bowl® - miska dbająca o higienę jamy ustnej przeznaczona dla psów i kotów.

We wnętrzu tego innowacyjnego naczynia znajdują się niewielkie wypustki, które nie tylko stymulują język w celu większej produkcji śliny potrzebnej do zachowania dobrej kondycji zębów i dziąseł, ale również pomagają w codziennym pozbywaniu się zabrudzeń.

Dzięki miskom OH Bowl® zadbasz o higienę jamy ustnej swojego psa i kota!

Miska do codziennej higieny jamy ustnej dla psów i kotów OH Bowl® dostępna w sklepie zoologicznym OFiuFiuPL to idealne rozwiązanie dla właścicieli zwierzaków, które nie lubią manualnego czyszczenia ząbków i języka. U nas zakupisz naczynia wykonane z bezpiecznego materiału dopuszczonego do kontaktu z żywnością w rozmiarach od S do L w zależności od potrzeb Twojego psa lub kota.

Miseczki OH Bowl® dbające o higienę jamy ustnej od OFiuFiuPL są niezwykle łatwe w utrzymaniu oraz myciu – wystarczy, że włożysz je do zmywarki lub wyczyścisz pod bieżącą wodą.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów