Wczytuję dane...
O fiu! fiu! Ale MISKA!

Miski, miski, miski.... Internet zalany jest produktami dla psów i kotów w kategorii "Miski": plastikowe, ceramiczne, metalowe, silikonowe, automatyczne... Pełna gama kolorów i wzorów do wyboru. My w OFiuFiuPL poszukujemy na całym świecie najbardziej innowacyjnych, najlepszych rozwiązań dla Twojego pupila i dzielimy się tym z Tobą. Wszystko dla komfortu i dobrego zdrowia Twojego pupila. 

HERO Bowl

Czy wiesz jakie są najbardziej brudne, pełne zarazków i bakterii rzeczy w Twoim domu? Uwaga! Zaskoczymy Cię :)

Numer 1: gąbka do mycia naczyń

Numer 2: zlew w kuchni

Numer 3: kubek na szczoteczki do zębów

Numer 4:................... MISKA Twojego domowego pupila!

Myjesz codziennie miskę Twojego psa lub kota, prawda?  A czy wiesz, że 67% misek umytych w zmywarce nadal posiada bakterie Salmonelli? Ojej...  Co w takim razie zrobić, aby lepiej dbać o zdrowie naszego psa lub kota? Odpowiedź jest prosta... nadchodzi bohater! HERO Bowl - najbardziej higieniczna miska na świecie.  Nawet gdy jest zadrapana lub zniszczona nadal w 99,9 % chroni przez bakteriami, pleśnią i grzybami aż przez 25 lat!!! Możesz to sobie wyobrazić? 25 lat! To wszystko dzięki wbudowanej w niej technologii jonów srebra.

Może zapytasz: "W jaki sposób HERO Bowl różni się od mojej obecnej metalowej lub ceramicznej miski?" Miska HERO dłużej pozostanie świeża, a w przeciwieństwie do niezabezpieczonej miski ryzyko mikrobiologicznego zanieczyszczenia krzyżowego z HERO Bowl jest aktywnie zmniejszane, ponieważ inteligentna technologia BioCote® nadal zapobiega rozwojowi bakterii 24/7, doskonale uzupełniając obecny sposób czyszczenia. 

Miski HERO Bowl są dostępne TUTAJ