Wczytuję dane...
Mówią o nas

Oj mówią o nas, mówią...

Jeżeli jeszcze nie jesteś pewien czy nasze produkty są dobre dla Twojego psiaka lub kociaka, to zachęcamy gorąco do przeczytania opinii. Mamy nadzieję, że pomogą Ci podjąć ostateczną decyzję czy warto nam zaufać :)

UPDATE z dnia 20.11.2019 Wielki dzień dla OFiuFiuPL! Prestiżowa nagroda Ambasadorów Top for Dog 2019 trafiła do OFiuFiuPL za LickiMat Slomo. Cieszymy się niezmiernie!!

  • W sierpniu 2019 r. zgłosiliśmy naszą LickiMat Slomo do prestiżowego konkursu Top for Dog  www.topfordog.pl  13 ambasadorów testowało nasz produkt. Rozpoczęło się szaleństwo testowe :) Recenzje możecie zobaczyć na Instagramie, Facebook, blogach ambasadorów. Poniżej przekazujemy namiary. Warto poczytać! :)

Salsa & Dolar pieswciapki https://www.instagram.com/pieswciapki/  Recenzja: https://www.instahu.net/p/2133686297852841015_6899025886

Enzo & Girls http://enzo-bc.blogspot.com/2019/09/testy-lickimat-slomo-w-ramach-top-for.html#more

Husky Love  https://huskylove.pl/2019/09/lickimat-slomo-top-for-dog/

GameDev Dogs https://www.facebook.com/gamedevdogs/posts/3786141944745050:0

My Heart Chakra  https://myheartchakra.pl/2019/09/top-for-dog-licki-mat-mata-dla-nerrwusow/

Staffik Orson https://www.facebook.com/staffikorson/posts/736904923404222?__tn__=K-R

Maybe Chart http://www.maybechart.pl/index.php/recenzjen/373-recenzja-dla-top-for-dog-lickimat-slomo-od-ofiufiu-pl

Zeeloo Let's Dance Salsa http://leelootoller.pl/2019/09/23/lickimat-slomo-na-letnie-upaly-i-zimowo-jesienna-niepogode/

Sky Dog http://skydog.pl/lickimat-slomo/

Shaggy Gang Chihuahua https://shaggygangchi.blogspot.com/2019/09/lickimat-slomo-od-ofiufiupl-recenzja.html?m=1&fbclid=IwAR1pVdjGeXm18FwULbcFqv-vHDBughQhC8qJnX71PYYTvzCh0xChdTjU2pg#more

Take a Paw Team https://www.kobiecymzdaniem.pl/lickimat-slomo/

Resco https://www.facebook.com/Rescothepodenco/posts/1331711696979831?__tn__=K-R

  • Inne recenzje

Cukier https://www.instagram.com/_cukier/  Wiele relacji z używania naszych LickiMat w paru wersjach :)

Chester the French Bulldog https://www.facebook.com/chesterthefrenchbulldog/posts/1861562467321556?__tn__=K-R

Kumpel- Szkolenia Psów https://www.facebook.com/pg/Kumpel-Szkolenie-Ps%C3%B3w-1420113298241345/posts/?ref=page_internal

Projekt Futro https://projektfutro.wixsite.com/projektfutro/post/jak-uszczęśliwić-kota

  • Pod koniec 2019 roku zgłosiliśmy LickiMat Playdate Deluxe do plebiscytu SFINKSY www.sfinksy.pl  

Relacje można zobaczyć na naszych IG oraz FB. A linki do recenzji poniżej:

Kot Warszawski https://www.kotwarszawski.pl/2019/12/lickimat-playdate-deluxe-recenzja.html?utm_source=zblogowani.pl&utm_medium=referral

Notokoty https://notokoty.pl/2020/01/13/mata-lickimat-playdate/

Purrfect Love http://fajnaferajna.eu/licki-mat-innowacyjny-sposob-karmienia-kota/

Moew, Kocie https://www.meowkocie.pl/index.php/2020/01/07/mata-lickimat/

Rudy Kadr https://www.rudykadr.com.pl/blog-57

I na deser:

http://czykoty.com/maty-lickimat/

http://blog.kocibehawioryzm.pl/2020/03/11/jak-urozmaicic-koci-posilek-lickimat-cats-plate/ 

I wiele innych... Można wszystko zobaczyć na naszym profilu FB lub Instagramie w relacjach :) Serdecznie zapraszamy do lektury bądź oglądania.