Wczytuję dane...
Podróże z pupilem

Podróże małe i duże.... Są super, ale wspólne z Twoim psem są jeszcze lepsze!

Jeżeli lubisz podróżować ze swoim ukochanym zwierzakiem, pokonywać góry i doliny, zdobywać szczyty lub po prostu musisz zabrać swojego małego przyjaciela do weterynarza, to plecak do transportu będzie idealnym rozwiązaniem! Myślisz sobie: ale po co mi to? Mój psiak ma przecież 4 łapy i może iść. W większości wypadków oczywiście masz rację. Ale zdarzają się momenty, gdy plecak okaże się przydatny:

  • w  środkach komunikacji miejskiej lub międzymiastowej niestety nie zawsze patrzą przychylnie na zwierzaki, które są zabezpieczone wyłącznie smyczą, więc transport psiaka w plecaku będzie doskonałą alternatywą.
  • na długich wycieczkach zwłaszcza małe psy mogą się szybko zmęczyć i wtedy zamiast nieść psa na rękach, włóż go do plecaka: Ty będziesz mieć wolne ręce, a psiak w idealnej pozycji będzie mógł zwiedzać z Tobą świat wszystko monitorując z wierzchołka Twoich pleców.
  • w życiu starszego psa zdarzają się momenty, gdy nogi odmawiają mu posłuszeństwa i sprawność spada. Ale czy oznacza to koniec wspólnych wypraw? W żadnym wypadku! Z pomocą przychodzi plecak :) Psiak zawsze może być blisko Ciebie niezależnie od swojego wieku :)
  • jak to w życiu, również psiakom zdarzają się wypadki i kontuzje, które nie pozwalają im poruszać się przez pewien czas. Ale to nie przeszkoda, aby być blisko Ciebie. Zabierz swojego przyjaciela na spacer na Twoich plecach. 
  • ileż to razy widzieliśmy napis: "zakaz wstępu z psami" w sklepie. Biorąc psa do plecaka w sprytny sposób możesz go mieć przy sobie, nawet w supermarkecie :)
  • podczas jazdy rowerem czy motorem, do plecaka możesz zabrać swojego czworonożnego przyjaciela, niech zwiedza świat, należy mu się!
  • no i oczywiście dla psich leniuszków plecak będzie świetną sprawą i rozwiązaniem na bycie blisko Ciebie, gdy po prostu nie chce się już iść :)

Przekonaliśmy Cię? :) Zobacz nasze plecaki dla małych i dużych psiaków TUTAJ