Wczytuję dane...

Smaczki liofilizowane Kiwi Walker

Czworonożni pupile posiadają znacznie krótszy układ trawienny od nas. Dlatego też niezwykle istotne jest, aby zarówno psy, jak i koty dostawały pożywienie pozbawione konserwantów i barwników, które mogłyby źle wpływać na organizm zwierzaków. Z miłości do wszystkich futrzaków dostarczamy wszystko to, co najlepsze. W związku z tym na naszej stronie internetowej znajdziesz produkty Kiwi Walker. To wysokiej jakości liofilizowane przysmaki w postaci owoców czy różnego rodzaju mięs.

Liofilizowane przysmaki, czyli jakie?

Proces liofilizacji polega na usunięciu wody z danego pożywienia w trakcie suszenia mrozem. Dzięki temu nie utraciły swojego smaku. Co ciekawe, dzięki zastosowaniu tej metody, w owocach i mięsie pozostały wartości odżywcze w postaci witamin i minerałów, co jest niezwykle istotne. Wszystkie przysmaki dla psa czy kota nie dość, że są pyszne, to w dodatku dostarczą im potrzebnych składników w postaci fosforu, potasu czy wapnia. Warto również zauważyć, że pozbycie się wody z żywności pozwala zahamować rozwój bakterii oraz wszelkiego rodzaju grzybów, przez co nie trzeba martwić się o ewentualne zatrucia czy też dolegliwości trawienne.

Szeroki wybór liofilizowanych przysmaków od Kiwi Walker

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że psy i koty uwielbiają jeść podobnie jak my. W końcu kto odmówiłby sobie zjedzenia ulubionej przekąski? Dlatego też stale poszerzamy naszą ofertę o coraz to nowe liofilizowane przysmaki dla kota i psa marki Kiwi Walker. Banany, truskawki, jabłka, a może krewetki lub biała ryba? Wybierz dla Twojego futrzaka to, co najbardziej mu zawsze smakuje. Dzięki temu zobaczysz, że pokocha nowe przekąski, które przy okazji dostarczą mu potrzebnych witamin. Ogromnym plusem tych produktów jest fakt, że nie brudzą one rąk oraz nie powodują, że będą się one kleiły. Dzięki temu z powodzeniem możesz częstować czworonoga jedzeniem w trakcie spacerów czy też dalekich wypraw i nie musisz się martwić o to, że nie będziesz miał, jak się umyć. Dodatkowym plusem jest fakt, że pusty słoiczek możesz wykorzystać do przetrzymywania w nim pożywienia czy przetrzymywania tam różnych drobiazgów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów