Wczytuję dane...

Pet Teezer - szczotki dla psów

Doskonale wiemy, jak ważny jest zakup sprawdzonych produktów do pielęgnacji pupila. Z tego względu wzbogaciliśmy naszą ofertą o uwielbiane szczotki dla psów i kotów – Pet Teezer. To innowacyjne artykuły od renomowanej firmy Tangle Teezer. Te akcesoria są idealne do wyczesywania i rozplątywania sierści oraz mają ergonomiczne kształty, więc doskonale dopasowują się do dłoni opiekuna. To sprawi, że codzienna pielęgnacja stanie się łatwa i przyjemna zarówno dla Twojego czworonożnego przyjaciela, jak i dla Ciebie.
Nasz asortyment obejmuje produkty w różnych rozmiarach. Znajdują się tu również artykuły dla szczeniaków. Szczotki dla psów oraz kotów Pet Teezer nie szarpią i nie ciągną za sierść, co czyni rozczesywanie relaksującym doświadczeniem.
Dodatkowo artykuły są dostępne w bardzo atrakcyjnych kolorach, a w tym np. w niebieskim, żółtym, pomarańczowym oraz różowym odcieniu.
Pielęgnacja sierści jest niezwykle ważna dla zdrowia i dobrego samopoczucia Twojego psa oraz kota. Spraw więc, by te momenty przebiegały w spokojnej oraz przyjemnej atmosferze dzięki sprawdzonym szczotkom!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów