Wczytuję dane...
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: ACME

Opracowywany przez cztery lata we współpracy z trenerami mistrzów świata, aby stworzyć niezrównany gwizdek.

Opatentowane komory dźwiękowe zapewniają bardziej efektywne wykorzystanie powietrza. Oznacza to czysty dźwięk, zapewniający lepszą kontrolę i bardziej responsywnego psa, zarówno z bliska, jak i na odległość. Całkowicie nowa konstrukcja zapewnia dmuchanie bez wysiłku i największą elastyczność w różnicowaniu oddechu, stylu gwizdania i wyboru poleceń. Wygodny uchwyt na całej powierzchni zapewnia doskonałą obsługę w każdych warunkach. Na polach i wzgórzach, na plaży, w lokalnym parku lub w domu, ta nowa seria zapewni Ci prowadzenie stada.

ALPHA to najefektywniejszy gwizdek, jaki kiedykolwiek powstał. Generowane częstotliwości są teraz skoncentrowane w środkowym zakresie słyszalności psa, dzięki czemu pies słyszy wyraźniej. Jego współczesny design obejmuje nowy, wygodny uchwyt w dłoni i ustach. Wystarczy wdmuchiwać powietrze, aby uzyskać wysokiej jakości dźwięk, który umożliwia wydawanie poleceń tak cicho, że jest prawie niesłyszalny dla ludzi.

ALPHA jest łatwiejszy w użyciu i wytwarza znacznie większą różnorodność dźwięków i stylów gwizdania, dzięki czemu właściciele mogą skutecznie komunikować się ze swoim psem, tym samym zachować kontrolę.

Wyprodukowany w Wielkiej Brytanii przy użyciu najbardziej zaawansowanych technologicznie materiałów i metod produkcji, aby stworzyć wiodący na świecie produkt.

WIĘKSZE ODLEGŁOŚCI
ALPHA daje możliwość pracy z psem na jeszcze większych dystansach, zwiększając zasięg pracy nawet o 17%.

WIĘCEJ REAKCJI
Częstotliwości generowane przez ALPHA skupiają się w środkowym zakresie słyszalności psa, dzięki czemu pies słyszy je wyraźniej.

OSTRZEJSZE DŹWIĘK
ALPHA jest o 8% głośniejszy i zapewnia wyraźniejszy dźwięk, co jeszcze bardziej ułatwia psu interpretację w różnych ustawieniach.

CZTERY LATA W PRODUKCJI
We współpracy z najlepszymi trenerami psów na świecie podjęto szeroko zakrojone prace badawczo-rozwojowe, aby stworzyć najlepszy gwizdek dla psów na świecie.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...