Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 886284820851
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: Arm and Hammer

Pasta do zębów dla psów dorosłych Arm & Hammer Fresh Coconut Mint jest idealna, aby przyzwyczaić psa do reżimu czyszczenia zębów. Nasza pasta do zębów dla psów dorosłych jest przyjemna w smaku, dzięki czemu Twój pupil będzie czerpał z niej przyjemność, a miętowy zapach sprawi, że "psie buziaki" staną się jeszcze przyjemniejsze.

1.Skutecznie czyści zęby

Formuła oleju kokosowego utrzymuje się dłużej niż większość formuł na bazie wody, efektywniej przylega do zębów i dziąseł, zapewniając długotrwałe i skuteczne czyszczenie.

2.Odświeża oddech

Pasta do zębów Arm and Hammer Mint, wzbogacona olejem kokosowym i sodą oczyszczoną, pomaga przywrócić odpowiednią równowagę pH w jamie ustnej Twojego zwierzaka, neutralizując szkodliwe kwasy i utrzymując świeżość oddechu przez wiele godzin.

3.Długotrwały i skuteczny

Ta wyjątkowa pasta do zębów zapewnia długotrwałe i skuteczne czyszczenie. Stworzony na bazie skoncentrowanej formuły enzymatycznej z dodatkiem sody oczyszczonej, neutralizuje szkodliwe kwasy i naturalnie odświeża oddech.

4.Najgłębsze czyszczenie

Pęcherzyki sody oczyszczonej wzdłuż linii dziąseł zapewniają głębokie czyszczenie zębów i naturalne odświeżanie oddechu.