Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 765023094169
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: BRIGHTKINS

Po prawie 40 latach projektowania nagradzanych zabawek dla dzieci, Learning Resources® przybywa z propozycją dla psiej rodziny prezentując serię Brightkins™.

Jest to seria interaktywnych zabawek i narzędzi treningowych, które odblokują ciekawość Twojego zwierzaka i zaangażują całą rodzinę.
Psy to mądre zwierzęta, a stymulacja umysłowa i aktywna zabawa są ważne dla ich dobrego samopoczucia.
Interaktywne zabawki firmy Brightkins do wzbogacania środowiska psów pozwalają psom używać umysłów i łap w trakcie różnych wymagających aktywności.

Interaktywne gry i łamigłówki Brightkins pomagają zapobiegać nudzie i angażować psy w aktywnej zabawie.
Opracowane we współpracy z ekspertami ds. zwierząt interaktywne zestawy szkoleniowe i narzędzia firmy Brightkins sprawiają, że treningi i gry dla zwierząt domowych są zabawne i dostępne nawet dla młodych członków rodziny, tworząc cudowne relacje dziecko - pies. 

Brightkins oferuje innowacyjne, zabawne sposoby na spędzanie czasu dla rodzin i ich futerkowych towarzyszy, aby razem się bawili, komunikowali i uczyli. 

Właściciele psów zawsze będą gotowi nagrodzić dobre zachowanie, pakując przekąski dla swojego pupila w opakowaniu Let’s Go! Treat Holder w formie zabawnego kubeczka. Ten niezawierający BPA pojemnik na smakołyki dla psów, zaprojektowany tak, aby pomieścić smakołyki lub suchą karmę na spacer, jest równie łatwy w użyciu, jak i czyszczeniu — wystarczy załadować smakołyki, a w momencie nagradzania przekręcić górną część, aby uwolnić smakowity przysmak.

Po zakończeniu spaceru po prostu umyj go wodą z mydłem i przygotuj się na kolejną przygodę treningową — w przeciwieństwie do wielu woreczków na smakołyki dla psów, Let’s Go! Treat Holder ułatwia pozbycie się okruszków!

To akcesorium podróżne dla psów jest wyposażone w solidny karabińczyk, dzięki czemu można go przyczepić do smyczy, plecaka, torebki, szlufki i nie tylko!

Co więcej, zakręcana górna część uchwytu na smakołyki dla psa pomaga utrzymać smakołyki w miejscu i bez bałaganu podczas wycieczek z psem.

Ten pojemnik na smakołyki dla psa jest również świetnym prezentem urodzinowym dla psa, a także przemyślanym prezentem dla psich rodziców!

W Brightkins interaktywne zabawki i narzędzia treningowe dla psów odblokują ciekawość Twojego zwierzaka i zaangażują całą rodzinę!

Uwaga: to nie jest zabawka do gryzienia. Nadzoruj swojego psa podczas używania. W razie zniszczenia usuń zabawkę.

Wymiary: 9 x 7 cm

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...