Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 765023093636
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: BRIGHTKINS

Po prawie 40 latach projektowania nagradzanych zabawek dla dzieci, Learning Resources® przybywa z propozycją dla psiej rodziny prezentując serię Brightkins™.

Jest to seria interaktywnych zabawek i narzędzi treningowych, które odblokują ciekawość Twojego zwierzaka i zaangażują całą rodzinę.
Psy to mądre zwierzęta, a stymulacja umysłowa i aktywna zabawa są ważne dla ich dobrego samopoczucia.
Interaktywne zabawki firmy Brightkins do wzbogacania środowiska psów pozwalają psom używać umysłów i łap w trakcie różnych wymagających aktywności.

Interaktywne gry i łamigłówki Brightkins pomagają zapobiegać nudzie i angażować psy w aktywnej zabawie.
Opracowane we współpracy z ekspertami ds. zwierząt interaktywne zestawy szkoleniowe i narzędzia firmy Brightkins sprawiają, że treningi i gry dla zwierząt domowych są zabawne i dostępne nawet dla młodych członków rodziny, tworząc cudowne relacje dziecko - pies. 

Brightkins oferuje innowacyjne, zabawne sposoby na spędzanie czasu dla rodzin i ich futerkowych towarzyszy, aby razem się bawili, komunikowali i uczyli. 

Zestaw Szkoleniowy SZKOŁA DLA PSIAKÓW to jedna z propozycji Brightkins dla czworonożnych przyjaciół.

Psy uczą się siedzieć, kręcić się, czekać.  Ale i dużo więcej, gdy łączą siły z ludźmi i tym zestawem szkolnym! Opracowany jako przyjazny dla rodziny zestaw treningowy dla psów i jednocześnie akcesorium do aktywnej zabawy dla psów, zestaw Szkoła dla Psiaków zawiera narzędzia treningowe, gry dla psów i ćwiczenia, które pomagają dzieciom uczyć swoich futrzanych przyjaciół poprzez aktywną zabawę i pozytywne wzmacnianie. 

Wraz z przewodnikiem eksperta napisanym przez certyfikowanego profesjonalnego trenera psów (CPDT-KA), początkujący trenerzy opanują podstawy nauczania 10 różnych zachowań, w tym popularnych poleceń posłuszeństwa, takich jak „siad”, „waruj” i „czekaj”.

Po drodze użyją niezwykłych zabawek i narzędzi szkoleniowych o tematyce szkolnej, jak np. target w kształcie ołówka czy kliker wzorowany na zszywaczu. Trenerzy mogą również śledzić postępy swojego psiaka za pomocą karty raportowej lub użyć 10 kart treningowych, aby sprawdzić czy psiak nauczył się ćwiczeń.

Dzięki wypełnionym treningiem łamigłówkom i zabawom dla psów ten zestaw szkoleniowy jest również świetną zabawką urodzinową dla psów, a także przemyślanym prezentem dla psich rodziców!

W Brightkins interaktywne zabawki i narzędzia treningowe dla psów odblokują ciekawość Twojego zwierzaka i zaangażują całą rodzinę!

Zestaw zawiera:

Kliker, target, przewodnik eksperta, karty treningowe, karta raportowa

Uwaga: to nie jest zabawka do gryzienia. Nadzoruj swojego psa podczas używania. W razie zniszczenia usuń zabawkę.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...