-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Perro
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
PERRO Karma mokra Light Królik z warzywami 800 g – monobiałkowa karma dla psów dorosłych
PERRO Light Królik z warzywami 800 g to pełnoporcjowa, bezzbożowa karma mokra stworzona z myślą o psach dorosłych z wrażliwym układem pokarmowym, seniorach oraz pupilach wymagających diety o obniżonej kaloryczności. To monobiałkowa receptura oparta na lekkostrawnym mięsie królika, która wspiera utrzymanie prawidłowej masy ciała i komfort trawienny.
Dzięki starannie dobranym proporcjom mięsa mięśniowego, podrobów i warzyw karma jest delikatna dla przewodu pokarmowego, a jednocześnie wyjątkowo smakowita.
Królik – lekkostrawne białko idealne dla psów wrażliwych
Mięso królika (63,75% w składzie) to jedno z najbardziej delikatnych źródeł białka w diecie psa. Charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu i dobrą przyswajalnością, dlatego często wykorzystywane jest w dietach eliminacyjnych i hipoalergicznych.
To doskonały wybór dla:
-
psów z nadwagą lub tendencją do tycia,
-
seniorów,
-
psów z wrażliwym przewodem pokarmowym.
Naturalne warzywa i owoce – wsparcie trawienia i odporności
Receptura została wzbogacona o składniki roślinne wspierające metabolizm i ogólną kondycję psa:
-
Cukinia i dynia (po 10%) – lekkostrawne, wspierają perystaltykę jelit
-
Marchew – źródło witaminy A i przeciwutleniaczy
-
Jabłko, borówka, malina – naturalne wsparcie odporności
-
Siemię lniane – źródło kwasów Omega 3, 6 i 9
Funkcjonalne dodatki w linii PERRO Light
✔ MCT (1%) – wspiera metabolizm i przyswajanie składników odżywczych
✔ Inulina (0,65%) – prebiotyk wspomagający mikroflorę jelitową
✔ MSM (0,2%) – wsparcie stawów i procesów przeciwzapalnych
✔ Zioła (kurkuma, pokrzywa, mięta, rumianek, ostropest) – naturalne wsparcie organizmu
Dlaczego warto wybrać PERRO Light Królik z warzywami?
✔ monobiałkowa formuła
✔ obniżona zawartość tłuszczu (poniżej 20% w suchej masie)
✔ bez dodatku zbóż
✔ lekkostrawna receptura
✔ idealna dla seniorów i psów z nadwagą
✔ wysoka smakowitość
✔ pełnoporcjowa karma z witaminami i minerałami
Skład
Królik 63,75% (51% mięso mięśniowe, 12,75% podroby), cukinia 10%, dynia 10%, marchew 6%, jabłko 4%, borówka 1%, malina 1%, siemię lniane 1%, witaminy i minerały 1%, MCT 1%, inulina 0,65%, zioła 0,4%, MSM 0,2%.
